Category Archives: MěVS Plzeň

Dění a novinky v MěVS Plzeň

VK Slavia Plzeň – turnaj barevného minivolejbalu 7. 1. 2023

V sobotu 7. ledna uspořádal VK Slavia Plzeň další díl seriálu turnajů barevného minivolejbalu v Plzeňském kraji. Turnaj se konal v tělocvičně 15. ZŠ Plzeň, která je zároveň domácí halou VK Slavia. Turnaje se zúčastnilo 68 družstev a přibližně 150 dětí ve třech nejnižších kategoriích barevného minivolejbalu – žluté, oranžové a červené.

Turnaj přinesl zajímavé souboje a ukázal, že péče o mládež přináší své ovoce. Pokud máte dítě ve věku 6-10 let, kterému by se mohl líbit volejbal, neváhejte a přiveďte ho na volejbalový trénink, třeba právě do tělocvičny 15.ZŠ v Plzni.

Kniha o historii plzeňského mužského volejbalu stále v prodeji!

Kniha s názvem Mušketýři plzeňských volejbalových kurtů spatřila světlo světa. Autorkou tohoto malého průvodce historií mužského volejbalu v Plzni je Hanka Moravcová, která již v minulosti vydala úspěšnou knihu o ženském volejbale v Plzni. MěVS tentokrát ze svých prostředků pokryl všechny náklady na vydání knihy o mužském volejbale a významnou měrou tak přispěl k jejímu vzniku.

Cena nové publikace je 120 Kč.

Prodej zabezpečuje: p. Stanislav Šneberger, tel č.: 607 798 303.

Zvolení nového výboru MěVS Plzeň

25.5.2015 se konala konference MěVS Plzeň na které byl nově zvolen výbor MěVS Plzeň ve složení:

Jaroslav Šmíd (předseda)

Václav Procházka (místopředseda)

Andrea Nosková (hospodář)

Radek Petrík (STK + KR)

 

Za kandidáty na členy Výboru PKVS byli zvoleni Radek Petrík, Václav Procházka a Jaroslav Šmíd a do funkce revizora byla zvolena Jana Kleinová.